POSLANIE A VÍZIA

Pomáhame športovcom lepšie využívať tréningový čas a ich výkonnostný potenciál. Ideme až k samotnej podstate fungovania organizmu a tým meníme zavedený a prevažujúci pohľad na výživu

U všetkého, čo robíme, nás zaujíma podstata veci:

ako funguje ľudský organizmus
čo telo potrebuje pri športovej záťaži
vďaka čomu bude rásť výkonnosť
ako docieliť dlhodobého zdravia a aktivity
ako usmerňovať tukovú a svalovú hmotu.

Ideme k jadru veci a tým chceme zmeniť zaužívaný a možno i prevažujúci pohľad na výživu. Veríme, že o výžive treba premýšľať inak. Proti zavedeným predsudkom bojujeme tou najsilnejšou zbraňou – produktami ENERVIT, ktoré majú vysokú kvalitu a ich výrobe predchádza dlhodobá tímová vedecká spolupráca pod dohľadom Enervit Equipe Group spolu so športovcami.Produkty Enervit sú ľahko vstrebateľné a dávajú telu presne tie živiny, aké v daný okamžik potrebuje.

Enervit vyrába vysoko funkčnú športovú výživu so špecializáciou na dlhodobé vytrvalostné výkony

Výrobný závod spoločnosti ENERVIT v talianskom stredisku Zelbio

Enervit je na slovenskom trhu jediná značka, ktorá sa špecializuje výhradne na potreby vytrvalostných športovcov. Enervit tak pomáha skvalitniť pôžitok zo športu a prehĺbiť jeho prínos pre ľudský organizmus.
Niet väčšieho pôžitku než si celú cestu užívať dlhodobú energiu bez zaťaženia žalúdka vďaka Enervit PRE Sport, na vrchole kopca sa odmeniť energetickou tyčinkou Enervit Power Sport, prekonávať dlhé doliny a kopce pomocou energetických tabliet Enervit GT Sport a energetických gélov Enervitene Sport gel, dopĺňať tekutiny, energiu a minerály energetickým iontovým nápojom Enervit G Sport alebo nepociťovať kŕče vďaka Enervit Magnesium sport a po vyčerpávajúcom výkone dopriať telu regeneráciu pomocou
Enervit R2 sport.

Vízia Enervitu

Vízia Enervitu je stať sa jedným z najvýznamnejších hráčov s výživovými doplnkami pre športovcov na slovenskom trhu, naučiť bežných ľudí a rovnako aj športovcov starať sa o svoje telo a organizmus pred, počas a po športovom výkone a hlavne naďalej zlepšovať, vyvíjať a vyrábať špičkové produkty.

Buďte vždy perfektne pripravení na šport

Vyberte si z našej ponuky produktov Enervit
HORE