O NÁS

Oficiálnym exkluzívnym dovozcom a distribútorom produktov značky Enervit na Slovensku je spoločnosť VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.

Produkty Enervit sú vyrábané v horskom stredisku Zelbio na severe Talianska.

Pri ich výrobe používa Enervit vysoko kvalitné suroviny, ktoré nie sú geneticky upravované a právom tak patria do kategórie tzv. non-GMO potravín.

Enervit tak bez problémov obstojí i v prípade vysokého dôrazu na kvalitu a prirodzenosť jednotlivých zložiek. Výrobný závod spĺňa náročné normy ISO 9001:2000, ktoré kladú dôraz na dodržovanie vysokej úrovne kvality a kontroly akosti.

Vysoká účinnosť Enervitu je zaistená nielen kvalitou použitých surovín a dodržovaním výrobných predpisov, ale Enervit si taktiež zakladá na dôkladnom vývoji a výskume. Jeho vývojové centrum spolupracuje s Enervit Equipe, odbornou skupinou zloženou z lekárov, výživových špecialistov, trénerov, športovcov a univerzitných vedcov zaoberajúcich sa výskumom.

Z celého tohto komplexu odbornej práce založenej na výskume a testovaní sa potom rodí Enervit a jeho vysoká účinnosť na zlepšovanie výkonov športovcov.
Enervit je na slovenskom trhu jediná značka, ktorá sa špecializuje výhradne na potreby vytrvalostných športovcov. Enervit tak pomáha skvalitniť pôžitok zo športu a prehĺbiť jeho prínos pre ľudský organizmus.

Niet väčšieho pôžitku než si celú cestu užívať dlhodobú energiu bez zaťaženia žalúdka vďaka Enervit PRE Sport, na vrchole kopca sa odmeniť energetickou tyčinkou Enervit Power Sport, prekonávať dlhé doliny a kopce pomocou energetických tabliet Enervit GT Sport a energetických gélov Enervitene Sport gel, dopĺňať tekutiny, energiu a minerály energetickým iontovým nápojom Enervit G Sport alebo nepociťovať kŕče vďaka Enervit Magnesium sport a po vyčerpávajúcom výkone dopriať telu regeneráciu pomocou
Enervit R2 sport.

Buďte vždy perfektne pripravení na šport

Vyberte si z našej ponuky produktov Enervit
HORE